Генерална скупштина Савеза Срба у Румунији (2017-2021)

A1 [AРАД]

Aрад
Дарко Воштинар
Драган Воштинар
Кристијан Рашка
Андреј Калин Пава

Наћвала 
Тихомир Петков

Печка
Миодраг Станојов

Фенлак, Торња, Надлак 
Томислав Никић
Мирјана Јадранка Митрић Митров
Жива Никић

B1 [БУКУРЕШТ-ПИТЕШТ, КРАЈОВА]

Букурешт, Питешт 
Борислав Велимировић
Дејан Перинац
Стеван Лепојев

Крајова
Божидар Јанковић

CS1 [КАРАШ-СЕВЕРИН]

Белобрешка 
Горан Стефановић
Миладин Симоновић
Сафет Радованковић
Душан Марковић
Иван Стојковић
Предраг Деспотовић
Мирослав Несторовић

Дивић 
Живица Јаношевић
Никола Стефановић

Радимна 
Славољуб Бранисављевић
Будимир Мирослав
Верољуб Гвозденовић
Ремус Лупу

Пожежена
/упражњено/

CS2 [КАРАШ-СЕВЕРИН]

Базјаш 
Драган Петровић

Соколовац 
Радован Стефановић
Радивој Рајкић
Борислав Богићевић
Марко Радошевић

Луговет
Ненад Корнић
Сава Вуксановић
Саша Бушатовић

Златица
Златко Радивојевић
Снежан Михај

CS3 [КАРАШ-СЕВЕРИН]

Стара Молдава 
Адријан Виктор Мојсеш
Бранимир Журж
Кајица Миливојевић
Миле Косаш
Павел Ћолока
Далибор Јовановић
Михај Стефановић
Горан Николић
Серђу Ардељан
Силвију Апостоловић
Бора Михајловић
Милена Николић

Мачевић 
Радослав Петко
Александар Костеа
Јасмин Пауновић
Снежан Петко

Љупкова 
Жива Удули
Мирослав Јанкуловић
Далибор Михајловић
Миле Јанкуловић
Јован Матић
Васа Маријус Лупуловић

Берзаска 
Сорин Михај Попеску

CS4 [КАРАШ-СЕВЕРИН]

Лесковица 
Живота Жива Кокар
Фане Спиридон
Валентин Трушка

Оравица 
Оливер Албу

CS5 [КАРАШ-СЕВЕРИН]

Карашево 
Петар Франа

Решица 
Јонела Јадранка Бајку
Драган Мировић
Марија Миулеску

MH1 [MEХЕДИНЦ]

Свиница 
Никола Илић
Витомир Курић
Голубица Јанкуловић
Никола Курић
Ђока Илић
Стефан Јанкуловић
Милка Балаћ
Илија Балаћ
Радмила Ђорђијана Драготоју
Светислав Петровић
Оливера Јовановић

Дробета-Tурн Северин.
Никола Филиповић

Оршава. 
Милорад Јовановић

T1 [TИМИШ]

Чанад
Зоран Ердеј
Веселин Илин
Светлана Србу

Велики Семиклуш 
Драган Јовановић
Душица Рошу
Далибор Божин
Наталија Мандран

Саравола 
Ђура Аћимов
Живко Чоков

Мали Бечкерек 
Мирјана Рошу

T2 [TИМИШ]

Дента
Тихомир Греконић

Сока 
Јоца Зомборац
Лаза Ћирка

Дета 
Дијана Татарушану
Дејан Петров
Ивана Весић

Ђир 
/упражњено/

Чаково 
/упражњено/

T3 [TИМИШ]

Ченеј 
Радослав Попов
Бранислав Плавошин
Љубомир Малетић
Жива Пантин
Богдана Субин

Немет 
Иван Јоргован

T4 [TИМИШ]

Дињаш 
Сава Глишић
Горан Панић
Спаса Стојанов

Српски Семартон 
Предраг Мирјанић
Весна Струца Чолаковић
Миливој Мишков

Улбеч 
Душко Павле Попов

Иванда 
Јован Милованов

Рудна 
Љубомир Бакић
Златко Бакић

Фењ 
/упражњено/

T5 [ТИМИШ]

Станчево 
Душан Миладинов

Краљевац 
Живко Сујић

Петрово Село 
Илија Милин

T6 [TИМИШ]

Кетфељ
Јаворка Јоргован
Слободан Јездић

Варјаш 
Светозар Лукин
Нада Ћирић
Мирослав Росић
Радмила Минодора Мачеан

Велики Семпетар 
Радован Јованов
Борко Среда Јоргован
Драгомир Петков
Николета Силин

T7 [ТИМИШ]

Темишвар 
Дејан Попов
Марко Радосављевић
Живица Милојков
Лучијан Журка
Вулетић Радованка
Тијана Сујић
Дејан Аднађ
Андреја Барк
Душан Попов
Весна Рошка
Богдан Бадеску
Александра Ђурђев
Давор Јоргован
Сретко Крстић
Сенадин Крстић
Тања Пантић
Горана Беленцан
Марко Аџић
Златиборка Марков
Ивана Аџић
Бобан Николић
Десанка Бугарски
Јадран Кланица
Санда Марковић
Адријана Лукин
Александра Перинац
Миливој Бугарски
Драгана Симулов
Ивана Милојков
Горан Аћимов
Јасна Петков
Дејан Беречић
Биљана Петков
Снежана Миладинов
Јасмина Петров
Јасмина Симулов
Сања Михајловић
Миодраг Попов
Ивана Милован
Јасмина Панчек
Гордана Малимарков
Рајко Корња
Олга Марковић
Јасмина Сујић
Весна Кланица
Валентина Петрическу
Саша Малимарков
Биљана Русимовић
Златомир Иванов
Саша Јашин /представник Eпархије темишварске/